Skip to content Skip to footer

Geleceğe İz Bırakın:
İnsan Kaynaklarıyla Gelişin

Grand Genç Staj Programı ile genç yetenekleri ve geleceğin liderlerini iş hayatına kazandırarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaca paralel olarak işe alım süreçleri arasında bir köprü oluşturup stajyer olarak aramıza katılan yeteneklerin mezun olduğunda da tam zamanlı olarak Grand Halı bünyesinde çalışmalarını vadediyoruz.

Stajyerlerimiz, stajlarını uzun dönem olarak gerçekleştirir. Staja başladıkları ilk gün itibarıyla deneyimli Grand çalışanlarıyla birlikte öğrenir, gelişir, projelerde yer alır ve katkı yaratırlar. Böylelikle stajyerlerimiz kariyerlerine bir adım önde başlarlar.

Lisans programlarının 4. sınıf öğrencisiysen, iyi derecede İngilizce biliyorsan, zorlukları seviyor ve çözüm üretmek seni heyecanlandırıyorsa, bilgi, deneyim ve sürekli öğrenmenin gücüne inanıyorsan aradığımız intörn STAJYERi sensin!

Başvuru

Açık ilanlarımız, kariyer net , linkedin, itak ofisi

Yetkinlik Mülakatı

Aday stajyer öğrencimizin yetkinlikleri üzerine mülakat yapılır.

Genel Yetenek Testleri

Adaylarımıza çoktan seçmeli ilgili testler uygulanır

Tanıtım

Adaylarımız iş yaşamını bilmediği için öncelikle her departman için tanıtım içeren bir slayt ile eğitim verilir, yetenekleri doğrultusunda çalışacağı departmana karar verilir

Departman Oryantasyonu

Adaylar tek departmanda sabit kalmaz , tüm departmanları bir checklist eşliğinde ziyaret ederek kim ne iş yapıyor öğrenme fırsatı yakalar. Bu sayede ileride iş hayatında hangi departmanda çalışmak istediklerine stajyerken karar vermiş olur

Durum Çözümlemesi

Grand Halı ile 5 ay staj yapmış öğrencilerin tespit ettiği sorunlarla ilgili proje yapıp bunu ilgili yöneticisine sunması beklenir.

İşe Alım

Açılan pozisyonlara uygun görülen stajyerlerle işbaşı verilir.